Autosedačka Cloud Z2 i-Size

CYBEX
Vychutnajte si všestrannú flexibilitu a pohodlie pre vás a vaše dieťa s autosedačkou Cloud Z2 i-Size.
Čítať ďalej
Special Price 233,28 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Skladom

Autosedačka Cloud Z2 i-Size pre novorodencov

Ergonomické a pohodlné cestovanie
Vychutnajte si všestrannú flexibilitu a pohodlie pre vás a vaše dieťa s autosedačkou Cloud Z2 i-Size. Dômyselný otočný mechanizmus umožňuje otočenie sedadla do strany na jednoduchý nástup a výstup. Nová funkcia naklápania autosedačky umožňuje dieťaťu počas cesty relaxovať, aby ste mali na cestách ešte väčšie pohodlie. Cloud Z2 i-Size je flexibilný aj mimo vozidla: vďaka cestovnému systému s kočíkom je možné sedadlo sklopiť do úplného ľahu. Integrovaná slnečná strieška poskytuje veľkorysý tieň vo vnútri aj mimo vozidla v akejkoľvek polohe naklonenia. Táto detská autosedačka je skutočne dokonalým spoločníkom pre každú etapu vašej cesty.

VLASTNOSTI:
UN R129/03 i-Size
VÝŠKA: 45 cm - 87 cm
Hmotnosť: max. 13 kg
Vek: od narodenia do približne 24 mesiacov
DĹŽKA: 645 mm
ŠÍRKA: 440 mm
VÝŠKA: 380 mm
Hmotnosť: 4,8 kg

STAROSTLIVOSŤ: Poťahy je možné prať v práčke pri 30 °C
OBSAH BALENIA: Autosedačka vrátane novorodeneckej vložky

Jednoduchý vstup
- Spoločnosť CYBEX ako prvá predstavila rotačný mechanizmus, ktorý umožňuje ľahké otáčanie detských autosedačiek. Základňa Z2 je vybavená touto funkciou, ktorá umožňuje otočenie autosedačky Cloud Z2 i-Size smerom k dverám auta, aby vaše dieťa mohlo ľahko nastupovať a vystupovať. Sedadlo sa dá počas prestávky v ceste otočiť smerom k rodičom, čo uľahčuje spoločné občerstvenie alebo hranie hier.

Pohodlný spánok kdekoľvek na cestách
- V sérii Cloud sme vyvinuli ergonomickú polohu na ležanie. Na základe tejto inovácie je možné najnovšiu autosedačku Cloud Z2 i-Size umiestniť do pololežiacej polohy vo vozidle. Táto nová funkcia umožňuje väčší komfort pre dieťa bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť na ceste.

Pohodlné cestovanie
- Pomocou adaptérov možno Cloud Z2 i-Size pripojiť k mnohým kočíkom CYBEX, gb a ďalších vybraných značiek. Vďaka tomu sa autosedačka môže stať súčasťou pohodlného cestovného systému mimo auta, čo zvyšuje pohodlie a mobilitu.

Jedna základňa - dve sedadlá
- Základňa Z2 je bezpečná a flexibilná základňa pre modulárny systém CYBEX Z2 Line, ktorá ponúka maximálnu ochranu a všestrannosť. Otočný mechanizmus základne Z2 umožňuje otočenie sedadla smerom k dverám vozidla, čo uľahčuje nastupovanie a vystupovanie. Základňa Z2 je dlhotrvajúcim riešením, pretože ju možno používať aj so zariadením CYBEX Sirona Z2 i-Size pre ďalšiu vekovú skupinu. Obe sedadlá sa dajú v aute sklopiť.

Ochrana proti bočnému nárazu
- Cloud Z2 i-Size je vybavený osvedčeným systémom ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) na zvýšenie ochrany. Prvé sily nárazu pri nehode sú znížené rozšírenou bočnou ochranou smerom k dverám. Spolu s pružnou škrupinou autosedačky znižuje silu nárazu až o 25 % a odvádza ju od dieťaťa.

Úplná ochrana pred slnkom
- Priestranná slnečná strieška z látky UPF50+ chráni dieťa predovšetkým pred slnkom, ale môže slúžiť aj ako štít proti vetru alebo iskrám na ulici. Keď sa baldachýn nepoužíva, dá sa jednoducho zložiť.

Rastie spolu s vaším dieťaťom
- Nastaviteľná opierka hlavy ponúka 12 polôh, ktoré sa dajú prispôsobiť rastu dieťaťa. Vďaka integrovaným bezpečnostným pásom s popruhmi je nastavenie intuitívne a rýchle - tieto bezpečnostné prvky môžete svojmu rastúcemu dieťaťu prispôsobiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Hodí sa aj pre najmenších cestujúcich
- Autosedačka Cloud Z2 i-Size má odnímateľnú novorodeneckú vložku, ktorá vytvára takmer plochú polohu na ležanie pre novorodencov. To pomáha znížiť riziko, že sa hlava dieťaťa počas spánku nakloní dopredu, čo môže viesť k vážnym problémom s dýchaním. Aby malo vaše rastúce dieťa dostatok priestoru, novorodeneckú vložku je potrebné vybrať, keď dieťa prekročí výšku 60 cm.

SensorSafe - inteligentná spona, ktorá zvyšuje bezpečnosť vášho dieťaťa vo vozidle
- Pocit bezpečia pre vás, zvýšená bezpečnosť pre vaše dieťa. Spoločnosť CYBEX spojila modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvorila SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú pracku, ktorá vám pomôže udržať vaše dieťa v bezpečí a zdraví. Spona je k dispozícii v kombinácii s niekoľkými autosedačkami i-Size z radu Platinum a Gold a pripája sa k ich bezpečnostným pásom.

- Systém SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré pomáhajú predchádzať krízovým situáciám: keď dieťa rozopne sponu, keď dieťa zostane vo vozidle, keď dieťa zostane v autosedačke dlhší čas alebo keď okolitá teplota dosiahne príliš vysokú alebo príliš nízku hodnotu. Všetky upozornenia sa odosielajú do smartfónu prostredníctvom rozhrania Bluetooth a ľahko použiteľnej aplikácie, ktorá obsahuje aj pokyny na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na často kladené otázky a ďalšie informácie.


 


×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU