Fox pultík

54,50 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Držiak na nápoje na kočík Bugaboo vám uľahčí každodenné cestovanie.


Bugaboo Fox posilňuje váš životný štýl: s kočíkom je cestovanie vonku, cestovanie a nakupovanie vždy jednoduché a pohodlné.

Kočík jazdí úplne ľahko - bez námahy alebo tlaku, len čisto. Vezmite kočík kamkoľvek, či už do mestských ulíc alebo na zasnežené chodníky - pokročilý systém absolútneho odpruženia a veľké pneumatiky zabezpečia ľahkú a stabilnú jazdu pre vás a vaše dieťa na akomkoľvek povrchu. Ľahko prístupný košík vám umožní vziať si so sebou všetko, čo potrebujete. Mimoriadne ľahká konštrukcia a hladké skladanie kočíka vám umožní ľahko ho prenášať do domu alebo do auta a mimoriadne kompaktná skladacia verzia umožňuje jednoduché a bezstarostné skladovanie kočíka.

Nový dizajn Bugaboo prináša modernejšie, zaoblenejšie obrysy. Modulárna konštrukcia kočíka znamená, že rodičia si môžu vzhľad úplne prispôsobiť alebo osviežiť v závislosti od ročného obdobia alebo dieťaťa. Možnosť "Mix and match" vám umožňuje vybrať si z mnohých farieb a kombinácií poťahov, krytov kolies a držadiel.

Bugaboo Fox je nekompromisný, pokiaľ ide o kvalitu, vzhľad alebo pohodlie. Je lepší ako všetko ostatné, pretože nič sa nevyrovná Bugaboo.

Prispôsobte si Bugaboo Fox nespočetným množstvom farebných kombinácií

Zákazníkom ponúkame širokú škálu nových farieb a vzorov, nové materiály pre kryty kolies (drevo a lesklá čierna).

Vyskúšajte nekonečné možnosti a vytvorte si jedinečný kočík, ktorý dokonale odráža váš životný štýl.

Upozornenie: Nie je kompatibilný s Fox2 a Fox3

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU