Kovový stojan Click na vaničku Bébé-Jou 98 cm

BÉBÉ-JOU
Kovový stojan na vaničku, termovaničku a kúpací kýblik Bébé-Bubble má výšku 98cm, otvor na zavesenie uteráka a vytvorené miesto na mydlo.
Čítať ďalej
47,21 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Skladom

Kúpanie dieťaťa je jedným z najobľúbenejších večerných rituálov. Ak máte stojan, nemusí sa nevyhnutne konať v kúpeľni. Niekedy sa dosť natiahne, preto je dôležitá správna výška vaničky pre správne držanie tela, ako aj to, aby ste mali všetko na dosah a nemuseli opúšťať kúpané dieťa. Stojan Click od spoločnosti Bébé-jou má preto integrovaný držiak na uterák alebo župan a miesto na odloženie mydla alebo gélov a šampónov na kúpanie. Nikdy nenechávajte dieťa pri kúpaní bez dozoru.


Stojan má výšku 98 cm, otvor na zavesenie uteráka a miesto na mydlo. Je skladací a vybavený inovatívnym systémom Click. Stačia 2 kliknutia a vaňa sa ľahko a bezpečne umiestni na stojan na kúpanie. Rovnako ľahko, jedným kliknutím, možno vaňu odpojiť od stojana. Na tento stojan možno umiestniť aj vaničku Bébé-Bubble, takže stačí kúpiť len jeden stojan a umiestniť naň najprv vaničku Bébé-Bubble a potom vaničku.

Stojan spolu s vaničkou Bébé-Bubble a ďalšími výrobkami predstavuje kompletný systém na kúpanie detí. Ich bezpečnosť bola testovaná najväčšou autoritou v oblasti testovania, nemeckým skúšobným laboratóriom TUV.

Nikdy nenechávajte dieťa pri kúpaní bez dozoru!

- Bezpečnosť stojana bola testovaná nemeckým skúšobným ústavom TÜV
- Hodí sa do vane Bebe Bubble, termohrnčeka alebo kúpacieho vedra
- Umožňuje kúpanie dieťaťa priamo v detskej izbe


Hmotnosť: 4,05 kg. Rozmery: v zloženom stave na použitie v.98cm: 61,2x54,4x99,6 cm, v zloženom stave na uskladnenie v.98cm: 61,2x8,5x110 cm

Súčasťou dodávky nie je podnos ani vedro.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU