Kovový stojan Click na vaničku Bébé-Jou 98 cm

BÉBÉ-JOU
Kovový stojan na vaničku, termovaničku a kúpací kýblik Bébé-Bubble má výšku 98cm, otvor na zavesenie uteráka a vytvorené miesto na mydlo.
Čítať ďalej
47,21 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Kovový stojan na vaničku, termovaničku a kúpací kýblik Bébé-Bubble má výšku 98cm, otvor na zavesenie uteráka a vytvorené miesto na mydlo. Stojan je skladací a je vybavený inovatívnym Click systémom. Len 2 kliknutia a vanička je ľahko a bezpečne umiestnená na kúpací stojan. Rovnako ľahko môže byť pomocou kliknutia vanička zo stojana odpojená. Tiež kúpací kýblik Bébé-Bubble je možné na tento stojan umiestniť, takže vám stačí kúpiť len 1 stojan a naň umiestniť najprv Bébé-Bubble a potom vaničku.

Rovnako dôležité ako správne držanie tela pri kúpaní je tiež mať všetko na dosah a nemusieť od kúpaného dieťaťa odchádzať. Stojan Click od Bébé-jou je preto vybavený integrovaným držiakom uteráka alebo županu a miestom na položenie mydla alebo kúpacích gélov a šampónov. Nikdy nenechávajte dieťa pri kúpaní bez dozoru.

Kovový stojan na vaničku, termovaničku a kúpací vedierko Bebe-Bubble s výškou 98cm predstavuje spolu s vaničkou, kúpacím vedierkom Bebe-Bubblem a ďalšími výrobkami ucelený systém na kúpanie vašich detí. Ich bezpečnosť bola preskúšaná najväčšou autoritou v odbore skúšobníctva, nemeckou skúšobňou TUV.

Hmotnosť: 4,05 kg. Rozmery: zostavený na použitie: 61,2x59,3x104 cm, zložený na uloženie: 61,2x9x114,6 cm

Dodávka obsahuje iba stojan.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU