Lehátko Steps Bouncer

STOKKE
Odrážadlo Stokke® Steps™ je navrhnuté pre maximálne pohodlie vášho dieťaťa.
Čítať ďalej
175,85 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Skladom

Odrážadlo Stokke® Steps™ je navrhnuté pre maximálne pohodlie vášho dieťaťa.

Mäkko polstrované sedadlo poskytuje dieťaťu dostatočnú oporu, zatiaľ čo upokojujúce hojdanie mu dáva pocit, akoby bolo v náručí matky. Ako vaše dieťa rastie, zistí, že je schopné hojdať sa pohybmi samo. To podporuje rozvoj svalov a koordináciu. Vďaka odnímateľnej hrazde na zavesenie hračky budete mať obľúbenú hračku vždy na dosah.

Novorodenecká vložka bola vyvinutá v spolupráci s pediatričkou a detskou fyzioterapeutkou Vibeke Smith Aulie a zaisťuje, že vaše novorodeniatko má v lehátku správnu oporu. Chrbtica novorodencov sa stále vyvíja a kým dieťa nevyrastie a nespevnie, je potrebné ju počas uvoľňovania udržiavať v správnej mierne zakrivenej polohe.

Preto až do veku približne 4 mesiacov používajte túto novorodeneckú vložku, aby ste zaistili správnu polohu vášho dieťaťa.
Odrážadlo Stokke® Steps™ má 4 rôzne polohy na sedenie. Jednoduchým otáčaním napínača umiestneného pod sedadlom môžete tieto polohy meniť podľa veku a veľkosti dieťaťa.

Ležadlo má veľké a pohodlné čalúnené sedadlo. Novorodeneckú vložku môžete odstrániť približne vo veku 4 mesiacov, keď vaše dieťa trochu podrastie a už nebude potrebovať dodatočnú podporu.

Systém Stokke® Steps™ All-in-One sprevádza vaše dieťa od narodenia. Jedinečný modulárny systém sedenia sa krok za krokom prispôsobí vášmu dieťaťu. Stokke® Steps™ pre novorodenca, bábätko, batoľa a školáka predstavuje pohodlný, praktický a funkčný spôsob sedenia pre vaše dieťa od prvého dňa života. Škandinávsky dizajn a konštrukcia zaručujú optimálnu ergonómiu, ako aj kvalitu a štýl.

Hojdacie kreslo Stokke® Steps™ Bouncer a transformovateľná stolička Stokke® Steps™ Chair sa navzájom dopĺňajú a sú pre seba ako stvorené.

Materiál:
Lehátko je vyrobené z vysoko odolného PP/PP-TC s polyesterovým a bavlneným poťahom (65 % polyester / 35 % bavlna, výplň 100 % polyester). Kryt odpudzuje vodu.

Údržba:
Všetky tkaniny sú odnímateľné a možno ich prať v práčke pri 40 °C.
Hladký povrch plastových častí umožňuje jednoduché čistenie vlhkou handričkou.

Balenie obsahuje:
Lehátko, polstrovanie s novorodeneckou vložkou, 5-bodový bezpečnostný pás, ramenné vypchávky a jednoramenná vanička na zavesenie hračky.

Vhodné od narodenia.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU