Lemo 2 4v1 set

CYBEX
Dizajnové kreslo LEMO bude ozdobou každej domácnosti.
Čítať ďalej
402,71 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:
ZĽAVA 3 % pri registrácii do vernostného programu

Skladom

Cybex LEMO 2 set 4v1

Praktická súprava detskej stoličky Cybex LEMO, detskej súpravy, pultíka na stoličku, nástavca na odrážadlo s novorodeneckou vložkou a adaptérov.
Dizajnová vysoká stolička LEMO bude ozdobou každej domácnosti. Čisté minimalistické línie s prepracovanou funkčnosťou hravo zapadnú do každého moderného rodičovského interiéru.

Vysoká stolička na celý život
Sedací systém 4v1 je navrhnutý tak, aby vyhovoval úplne každému. To tiež podporuje udržateľnosť, pretože vysoká stolička bude vášmu dieťaťu slúžiť po celý život. K stoličke jednoducho pripojte príslušné príslušenstvo podľa veku dieťaťa. To všetko sa dá vykonať jednou rukou a bez použitia náradia. Hliníková konštrukcia je pevná a robustná, ale zároveň neuveriteľne ľahká. Sedadlo a podnožka sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý sa ľahko udržiava. Premyslený ergonomický dizajn stoličky LEMO zabezpečuje zdravé sedenie, pohodlie a zdravý telesný vývoj. Pult je nastavený pod lepším uhlom, aby sa zabránilo hrbeniu. Pre čo najväčšiu bezpečnosť malých detí je stolička vybavená systémom proti prevráteniu a proti pošmyknutiu.

Sedenie pri stole od narodenia so zariadením LEMO Bouncer
V prípade novorodencov jednoducho pripevnite LEMO Bouncer k detskej stoličke, čím uľahčíte rodičom dohľad nad dieťaťom a presuniete ho k spoločnému stolu. Odrážadlo je vybavené ergonomicky tvarovanou novorodeneckou vložkou, ktorá umožňuje zdravú polohu pri ležaní a podopiera hlavičku dieťaťa, aby sa zabránilo jeho pádu. Keď je dieťa staršie, vložku možno vybrať.

Odrážadlo má odolný a ľahko umývateľný látkový poťah. V letných mesiacoch je možné tento poťah odstrániť a odrážadlo používať so spodnou časťou z 3D sieťoviny, ktorá je priedušná a umožňuje udržiavať príjemnú teplotu pre vaše dieťa. K nástavcu Bouncer je možné dokúpiť aj rám ležadla, ktorý umožní samostatné používanie a pridá funkciu polohovania a nezávislého hojdania.

Detská súprava na stolovanie pre staršie deti
Detská súprava je určená pre deti od 6 mesiacov a mení stoličku LEMO na bezpečné miesto pre staršie deti, ktoré už dokážu samostatne sedieť. Detská súprava sa skladá z vložky z odolného plastu, cez ktorú možno pohodlne posúvať nohy dieťaťa, aby nevypadlo zo stoličky. Pri pokojných deťoch už nie je potrebné používať bezpečnostné pásy, ale je možné ich zakúpiť. Detská súprava je vybavená jedálenským pultom, ktorý je súčasťou súpravy. Je vyrobený z plastu, ktorý sa ľahko čistí, a možno ho umývať v umývačke riadu.

Príslušenstvo
Sada 4v1 obsahuje aj sadu adaptérov v čiernej farbe, pomocou ktorých môžete ľahko pripojiť nástavec Bouncer k vysokej stoličke. Súčasťou sú aj adaptéry na predĺženie nôh stoličky.

- Kvalitná hliníková konštrukcia
- Jedinečný systém 4v1
- Môže sa používať od narodenia (s LEMO Bouncer) až do 99 rokov
- Jednoduché nastavenie jednou rukou
- Vylepšená ergonómia opierky nôh a detskej sady
- Podporuje zdravý vývoj a zdravé sedenie
- Systém ochrany proti prevráteniu a pošmyknutiu
- Nástavec na odrážadlo s odnímateľným 5-bodovým bezpečnostným pásom
- Ergonomicky tvarovaná novorodenecká vložka
- Ľahko umývateľný poťah
- Priedušná sieťovina pod poťahom
- Detská súprava na stolovanie pre staršie deti z odolného plastu
- Jedálenský stôl, ktorý možno umývať v umývačke riadu
- Súprava adaptérov na pripevnenie zariadenia Bouncer a predĺženie nôh stoličky

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU