Ležadlo Balance soft

BABY BJÖRN
BabyBjörn lehátko Balance Soft je originální lehátko ze 100% bavlny vhodné od narození.
Čítať ďalej
193,39 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Na objednávku – termín upřesníme

Lehátko je jedným z najobľúbenejších výrobkov spoločnosti Babybjorn.Prvý model bol uvedený na trh v roku 1961 a odvtedy sa v ňom hrali, hojdali a zaspávali milióny detí.Najnovším prírastkom je Babybjorn Balance SOFT, ešte mäkšia a modernejšia verzia klasického lehátka.

Vďaka použitiu mäkkých a hladkých materiálov, zaobleným tvarom a ergonomickému dizajnu sa dosiahlo, že sa dieťa v lehátku cíti ako v náručí mamy alebo otca.Príjemný pocit už od prvého dňa.

• Mäkké tkaniny a pohodlný dizajn

• Hojdanie, ktoré rozvíja rovnováhu a motorické zručnosti

• Ergonomicky navrhnuté v spolupráci s pediatrami

• Ideálne na odpočinok a hru

• Ležadlo a sedadlo v jednom

• Testované a bezpečné

 Mäkký dizajn pre väčšie pohodlie - mäkké materiály a zaoblené tvary poskytujú dieťaťu veľmi príjemný pocit a dizajn, ktorý poskytuje správnu oporu.Bezpečnostný pás je mäkko polstrovaný a deti sa ho rady držia.

 Hojdačka, ktorá rozvíja motorické zručnosti a rovnováhu - deti sa hojdajú veľmi rady! Dieťa sa rýchlo naučí hojdať v lehátku vlastnými pohybmi, čím si rozvíja motorické zručnosti a rovnováhu tým najprirodzenejším spôsobom.Lehátka Babybjorn nie sú na batérie, ale na pohyb.

 Ergonomický dizajn pre správnu oporu hlavy a chrbta - keď si vyberiete ležadlo Babybjorn, môžete si byť istí, že vaše dieťa dostane správnu oporu hlavy a chrbta.Ležadlo má presne strihaný textilný sedák, ktorý prilieha k telu dieťaťa a rovnomerne rozkladá jeho hmotnosť.To poskytuje dieťaťu potrebnú oporu a je to dôležité najmä pre najmenšie deti, ktorých svaly ešte nie sú úplne vyvinuté.

 Vhodné na odpočinok aj hru - hravosť dieťaťa sa môže rýchlo zmeniť na ospalosť.Lehátko má rôzne polohy a vy si ho môžete ľahko a ticho nastaviť z najvyššej polohy na hru do najnižšej polohy na spánok.Stredná poloha je vhodná na odpočinok.Lehátko možno tiež zložiť úplne naplocho, čo je ideálne na skladovanie alebo prepravu.

 Ležadlo a sedadlo v jednom - Babybjorn balance Soft možno používať ako ležadlo alebo pohodlné sedadlo, od narodenia ( 3,5 kg) až do doby, keď dieťa dokáže samo sedieť, ho môžete používať ako ležadlo. Keď sa vaše dieťa naučí samostatne chodiť a sedieť, môžete látku oddeliť bezpečnostným pásom a vytvoriť tak pohodlné sedadlo, ktoré môžete používať približne do 2 rokov (13 kg).

Špecifikácie:

Vek: od narodenia do približne 2 rokov ( 3,5 kg-13 kg)

Materiál: 100% bavlna ( použité látky sú testované a majú normu OKO-TEX Standard100, trieda 1 pre výrobky pre deti, sú zaručene neškodné pre citlivú pokožku a nespôsobujú žiadne alergie)

Hmotnosť a rozmery:

Hmotnosť: 2,1 kg

Rozmery: 58x89x39 cm v najvyššej rozloženej polohe

              11x89x39 v prepravnej polohe

Údržba: poťah možno prať v práčke pri 40 stupňoch, používajte jemný ekologický prací prostriedok bez bieliacich látok, nesušte v bubnovej sušičke

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU