Náhradní savička Anti-Colic 3m+ 2ks

TOMMEE TIPPEE
Cumlík Tommee Tippee Closer To Nature so stredným prietokom. Navrhnutý tak, aby tvarom a funkciou pripomínal materský prsník. Odvzdušňovací otvor na okraji cumlíka umožňuje únik vzduchu z fľaše a zabraňuje hromadeniu vzduchu v brušku a...
Čítať ďalej
7,63 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Náš oceňovaný cumlík sa ľahko prisaje a dokonale napodobňuje materský prsník, prirodzenú pružnosť a pohyb materského prsníka, vďaka čomu je kŕmenie pohodlnejšie. 95 % matiek uviedlo, že ich dieťa prijalo mäkký silikónový cumlík s pocitom podobným pokožke a odporučilo by ho ostatným.

Všetky cumlíky na fľaše Closer to Nature sú vybavené antikolikovým ventilom, ktorý zabraňuje príznakom koliky tým, že zabezpečuje, aby dieťa prijímalo viac mlieka a menej vzduchu.  Ponúkame rôzne rýchlosti prietoku, ktoré mamičkám pomáhajú držať krok s rastúcim dieťaťom. Odporúčame pomalý prietok pre vek 0+ mesiacov, stredný prietok pre vek 3+ mesiacov a rýchly prietok pre vek 6+ mesiacov.

 Cumlíky Closer to Nature sú kompatibilné len s fľašami Closer to Nature.  Cumlíky na fľaše odporúčame meniť každé dva mesiace a ak sú poškodené alebo slabé, mali by sa okamžite vymeniť.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU