Podvozok Techno

CAM
Moderný mestský kočík s kompaktným tvarom. Pre deti od 0 do 36 mesiacov
Čítať ďalej
246,94 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Skladom

Techno podvozok

Moderný mestský kočík s kompaktným tvarom. Pre deti od 0 do 36 mesiacov

Plavte sa mestom s talianskou eleganciou
CAM Techno je kombinovaný mestský kočík s minimalistickou, dokonale skladnou a mäkko odpruženou konštrukciou a praktickými nadstavcami, ktoré sa dajú ľahko nasadiť v oboch smeroch. V prípade šasi si môžete vybrať zo 6 vyhotovení: čierne karbónové, čierne, sivé, drevené, zlaté a strieborné. Celý kočík a poťahy môžete kombinovať podľa svojich predstáv.

Cestujte bez strachu
Pre vašu pohodlnú jazdu sú veľké zadné a predné kolesá odpružené. Navyše majú všetky ľahkú konštrukciu - sú vyrobené z materiálu EVA. Ich veľkou výhodou je, že sa nedajú prepichnúť. Takže sa na ne môžete stopercentne spoľahnúť, keď ste na cestách.

Praktické a štýlové
Výškovo nastaviteľná rukoväť s ručným prešívaním z ekokože krásne dopĺňa tento štýlový a praktický kočík. Počas jázd alebo výletov oceníte priestranný nákupný košík, do ktorého môžete umiestniť potraviny alebo všetky potrebné veci. Podvozok kočíka sa navyše ľahko skladá. Celý kočík vrátane športovej sedačky sa dá veľmi ľahko zložiť v smere aj proti smeru jazdy. V zloženom stave je veľmi kompaktný, samostatne stojí a vďaka svojej hmotnosti len 7 kg uľahčuje manipuláciu. Aby ste v žiadnej situácii nestratili hlavu ani štýl.

Rozmery zloženého podvozku (v x š)
78 × 30 cm

Hmotnosť výrobku
7 kg

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU