Systém NIPLETTE - 1ks

38,25 €

Jedinečný systém Niplette, vyvinutý s pomocou britských plastických chirurgov, vám ponúka bezbolestnú a trvalú úľavu.

Jednoduché riešenie pre vtiahnuté bradavky
Účinné a jednoduché používanie

Ploché alebo vpadnuté bradavky môžu byť potenciálnym problémom pre ženy, ktoré chcú dojčiť. Niplette jemne vtláča bradavku do malého plastového uzáveru, ktorý pripomína náprstok.

Jednoduchosť a diskrétnosť
Nechirurgické ošetrenie - používa jemné odsávanie
Klinicky overené
Nechirurgické ošetrenie - používa jemné odsávanie
Udržať bradavku trvalo vzpriamenú je otázkou niekoľkých týždňov a pravidelného používania. Ideálne je používať pred otehotnením. Prístroj však môžete používať aj počas prvých šiestich mesiacov tehotenstva, aby ste dosiahli trvalú zmenu tvaru bradaviek. Erekciu bradaviek, ktorá nie je vrodená a vyskytla sa nedávno, by mal pred použitím Niplette okamžite skontrolovať lekár. Neodporúča sa používať v poslednom trimestri tehotenstva.

Klinicky overené
Niplette: nástroj DD McGeorge FRCS (Plast) na nechirurgickú korekciu bradaviek. British Journal of Plastic Surgery, december 1993.

Na použitie s vyčnievajúcimi alebo plochými bradavkami
Niplette je vhodný na použitie pri vystúpených alebo plochých bradavkách, ktoré vznikli v dôsledku dedičných faktorov alebo počas puberty.

Používanie Niplette ešte počas tehotenstva je ideálne. Ak vaše prsia nie sú príliš citlivé, môžete Niplette používať počas prvých šiestich mesiacov tehotenstva.

V opačnom prípade môžete Niplette používať niekoľko prvých dní po pôrode. Keď bradavku vytiahnete, vaše dieťa sa bude môcť ľahšie prisať a dojčením môže bradavka zostať stále vzpriamená.

Keď sa vaše prsia naplnia mliekom, Niplette nefunguje. Niplette používajte dovtedy, kým si vaše dieťa nezvykne prikladať sa k bradavke samo. Kozmetické úpravy bradavky je možné vykonať po ukončení dojčenia.

Nevarte ho.

niplette4.jpg

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU