Autosedačka Evolva 123 Plus

Pohodlie a pružnosť pre rastúce deti 9 mesiacov - 12 rokov | 9 - 36 kg
Čítať ďalej
 Prodej ukončen

EVOLVA 1-2-3 PLUS je pružná a rastie spolu s vaším dieťaťom - má nastaviteľnú výšku a šírku a je vhodná pre deti od 9 do 36 kg. 5bodový bezpečnostný pás, kvalitné polstrovanie pásov a opora chrbta zabezpečí úplné bezpečie pre vaše dieťa od 9 mesiacov až do 12 rokov. Navyše, inovačný zadržiavací systém CLICK & SAFE® so zvukovým indikátorom zaručuje, že je vaše dieťa správne pripútané. Kompatibilná s väčšinou vozidiela poskytne dodatočný komfort pre bezstarostné cestovanie.

Dodatočná bezpečnosť a pohodlie - CLICK & SAFE® a nastaviteľná šírka

EVOLVA 1-2-3 PLUS zaisťuje pohodlie, ľahké ovládanie a tiež pokročilé bezpečnostné prvky, ktoré očakávate od spoločnosti Römer. Inovačný zadržiavací systém CLICK & SAFE® so zvukovým indikátorom informuje, kedy je integrovaný 5bodový bezpečnostný pás správne napnutý, aby ste si mohli byť istí, že je vaše dieťa správne pripútané - nie príliš tesne, nie príliš voľno. Vaše dieťa rastie, a preto môžete nastavovať šírku autosedačky do komfortnej polohy. Múdra prispôsobiteľnosť, ktorá rastie spolu s vaším dieťaťom a garantuje dlhé roky pohodlného a bezpečného cestovania.
Vhodná od 9 do 36 kg

EVOLVA 1-2-3 PLUS rastie spolu s vaším dieťaťom a je vhodná pre deti od 9 do 36 kg. Je tak jedinou autosedačkou, ktorú budete potrebovať po tom, čo vaše dieťa vyrastie zo svojej prvej autosedačky. Vaše dieťa rastie, a preto môžete ľahko prejsť z pútanie pomocou integrovaných bezpečnostných pásov (do 18 kg) na pútanie pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla (do 36 kg).
Prispôsobená pre väčšinu typov vozidiel

Časom sa určite ukáže, že budete musieť prenášať detskú autosedačku medzi vozidlami. S detskou autosedačkou EVOLVA 1-2-3 PLUS je to úplne jednoduché - je ľahká a môže byť bezpečne nainštalovaná vo väčšine vozidiel vďaka systému inštalácia pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu.

Rozmery (V x Š x H)

  • 61 – 86 x 49 x 48 cm

Váha výrobku

  • 8.0 kg
×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU