Všetko pre moderné rodičov a ich dieťa...

To je krédo našej spoločnosti FunBaby. Už od roku 2011 prinášame všetky nevyhnutnosti pre vaše deti tej najvyššej kvality. Spolupracujeme s desiatkami moderných, svetoznámych značiek ponúkajúcich komfortné, dizajnové, ale zároveň bezpečné produkty. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci s týmito značkami vám novinky zo sveta detského tovaru prinášame ako prvý v Českej republike a na Slovensku.

Je len na vás, či radšej nakupujete z pohodlia domova cez internet, alebo si chcete každý produkt sami dôkladne vyskúšať a preskúmať. FunBaby ponúka oboje. Okrem e-shopu možno nakupovať v dvoch kamenných predajniach s modernými, priestrannými showroomy v Brne a v Ostrave.

Prevádzkovateľom FunBaby je rodinná firma Baby Direkt s.r.o. s tradíciou 28 rokov. Rodinné prostredie, priateľská atmosféra a vysoká úroveň služieb je presne to, čo vám okrem nášho rozsiahleho sortimentu chceme ponúknuť. V predajniach aj na našom e-shope na vás čaká preškolený personál, ktorý bude schopný odpovedať na všetky vaše otázky a iste vám poradí aj niečo navyše.

Aby pre vás nakupovanie bolo ešte príjemnejšie, otvorili sme v brnenskej predajni kaviareň. V tej si po nákupoch oddýchnu u lahodnej kávy nielen rodičov, ale aj deti. Čaká na nich vybavený detský kútik, v ktorom môžu rovno vyskúšať niektoré z produktov.

Ak detskému tovaru prepadnete rovnako ako my, máme pre vás vždy v zálohe pripravených mnoho ďalších akcií spojených s našimi značkami. Na našom facebooku a instagramu môžete zdieľať svoje skúsenosti, súťažiť o zaujímavé ceny alebo sa zoznamovať s novinkami na stretnutiach plných mamičiek, detí, kočíkov, sedačiek a hračiek.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU