Dřevěná pirátská loď, 2023

ZOPA
Podporuje predstavivosť, bezpečné netoxické farby, podporuje rozvoj dieťaťa, hodiny pútavej zábavy, krásne detaily a spracovanie, vyrobené z dreva, možno použiť aj ako dekoráciu, vhodné pre deti od 3 rokov - to je drevená pirátska...
Čítať ďalej
36,90 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Nastúpte na palubu zábavy
Drevená pirátska loď, ktorá rozpráva veľa príbehov a je zdrojom nekonečnej zábavy, sa stane obľúbenou hračkou aj vášho malého piráta. Loď je ideálnym prostriedkom na podporu rozvoja vášho dieťaťa. Vďaka bezpečným netoxickým farbám a krásnym detailom a spracovaniu je vhodná pre deti od 3 rokov. Vyrobená z kvalitného dreva ponúka nielen zábavu, ale aj možnosť využitia ako dekorácie.

Podporuje detskú predstavivosť a rozvoj s hodinami pútavej zábavy
Pirátska loď podporuje rozvoj jemnej motoriky, predstavivosti a fantázie dieťaťa. Vďaka koordinácii ruka-oko, ktorá je potrebná počas hry, sa posilňuje jeho schopnosť komunikovať a sebadôvera. S touto loďou má dieťa v balení všetko, čo potrebuje na dobrodružnú hru s pirátmi.

Nepretržitá zábava s touto pirátskou loďou poskytne rodičom aj čas pre seba, zatiaľ čo sa ich dieťa ponorí do sveta pirátov a objavovania. Vytvorte svojmu dieťaťu priestor na rozvoj s touto fascinujúcou drevenou pirátskou loďou!

- Vhodné pre deti od 3 rokov
- Drevené figúrky sú súčasťou balenia
- Hodiny zábavy
- Rozvíja motorické zručnosti, koordináciu ruka-oko a predstavivosť
- Vyrobené z odolného dreva a farieb na vodnej báze
- Kompaktná veľkosť (43 × 39 cm)
- Skvelý tip na darček

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU