Ergonomické nosítko One

BABY BJÖRN
Toto nové nosítko bylo vyvinuto pro novorozence a perfektní použití v prvních měsících života, protože tehdy potřebuje miminko hodně blízkosti.
Čítať ďalej
213,02 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Na objednávku – termín upřesníme

BabyBjörn One je vylepšený model predchádzajúceho nosiča. BabyBjörn One je ideálny pre rodičov, ktorí chcú ergonomické nosidlo s nevídaným komfortom a chcú nosiť svoje dieťa rôznymi spôsobmi. Dieťa možno nosiť v nosiči vpredu alebo na chrbte, pričom je vždy pohodlný pre rodiča aj dieťa. BabyBjörn One je tak jediné nosidlo, ktoré budete potrebovať.

Nosič zo série 3D Mesh je ušitý z 3D sieťoviny, vďaka ktorej je priedušnejší a rýchlejšie schne. Táto verzia je preto ideálna na letné mesiace alebo na dovolenku v teplých krajinách.

Multifunkčné nosidlo BabyBjörn One je vhodné od novorodenca do približne 3 rokov. Toto nosidlo vyvinuté v spolupráci s pediatrami poskytuje dostatočnú oporu chrbta, hlavy a bokov a vďaka pružnému materiálu zostáva dieťa v prirodzenej polohe so zaobleným chrbtom v tvare písmena C.

JEDEN nosič - pre zdravé boky a bedrá

Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu otestoval nosič ONE a schválil ho ako ergonomický nosič, ktorý poskytuje zdravú polohu pre bedrové kĺby dieťaťa. Boky novorodenca sú podopreté a držané v optimálnej polohe s nohami mierne vytočenými von. To podporuje správny vývoj bedrového kĺbu, ktorý je v prvých mesiacoch života dieťaťa veľmi dôležitý.

4 možnosti nosenia na prednej alebo zadnej strane

Štyri rôzne možnosti nosenia vrátane špeciálnej polohy pre novorodencov a nosenie vpredu alebo vzadu.

V prípade novorodencov uvítate špeciálnu výšku, ktorá vám umožní nosiť dieťa vysoko na hrudi blízko srdca, tvárou k sebe.
Ako dieťa rastie, jednoducho posuňte nosič smerom nadol a dieťa môžete nosiť tvárou k sebe alebo smerom von (od 5 mesiacov).
V prípade ešte väčších detí si môžete vybrať, či ich budete nosiť na hrudi alebo na chrbte.
Tento model má samozrejme mäkko polstrované ramenné a bedrové pásy, ktoré rovnomernejšie rozkladajú hmotnosť dieťaťa. Ergonomický tvar spolu s mäkko polstrovaným sedadlom, vonkajšími švami a nastaviteľnými otvormi na nohy dopĺňajú výhody tohto nosiča. Pevná a vysoká opierka hlavy poskytuje dostatočnú oporu krčnej chrbtici. Ak chcete nosiť dieťa otočené smerom von, môžete ho ohnúť.

Pre koho je BabyBjörn One vhodný?

Autosedačka BabyBjörn One je vhodná pre novorodencov do približne 3 rokov s minimálnou hmotnosťou 3,5 kg a výškou 53 cm. Maximálna hmotnosť je 15 kg, približne 100 cm.

Zloženie materiálu

100% polyester.
Podšívka je vyrobená zo 100 % polyesteru.
Podporný zips 100% bavlna.
Všetky textilné časti sú testované a schválené podľa normy Oeko-Text Standard 100, trieda 1. Materiál neobsahuje žiadne nebezpečné látky ani látky, ktoré by mohli spôsobiť alergie.
BabyBjörn One je možné prať v práčke na 40 °C.

Funkcie a výhody v bodoch

4 polohy nosenia - vpredu a vzadu.  Môžete si vybrať polohu, ktorá vám a vášmu dieťaťu najviac vyhovuje: tvárou k vám (dve možnosti výšky v závislosti od veku dieťaťa), chrbtom k vám a na chrbte.

Integrovaná novorodenecká vložka. Nosič ONE ponúka možnosť nosiť dieťa v dvoch rôznych výškach. Vyššia poloha sa odporúča pre novorodencov s hmotnosťou najmenej 3,5 kg. Dieťa je potom vyššie, blízko vašej tváre. Spodná časť je určená pre staršie deti. Správna poloha bez ohľadu na vek je taká, pri ktorej môžete dieťa pobozkať na hlavičku.

Ergonomická poloha nôh. Šírka predného panelu je plne nastaviteľná pomocou špeciálnych zipsov s aretáciou polohy. Vďaka tomu nosič zaručuje pohodlnú a ergonomickú polohu bedier.

Mäkké polstrovanie ramenných popruhov zaisťuje najvyšší komfort pri nosení. Mimoriadne hrubé a mäkké polstrovanie ramenných popruhov zaručuje nevídané pohodlie pri nosení aj pre vás.

Pohodlný bedrový pás. Široký, vystužený bedrový pás rovnomerne rozkladá hmotnosť dieťaťa a zaručuje vynikajúcu ergonómiu nosenia.
Nastaviteľná a vyššia opierka hlavy. Opierka hlavy poskytuje novorodencovi potrebnú ochranu. Poskytuje oporu krku dieťaťa v období, keď svaly ešte nie sú dostatočne vyvinuté na to, aby udržali hlavu vo vzpriamenej polohe. Opora je užitočná aj vtedy, keď staršie dieťa v nosiči zaspí. Opierku chrbta možno ľahko sklopiť, aby nebránila staršiemu dieťaťu vo výhľade. Nosenie staršieho dieťaťa na chrbte. Keď dieťa zosilnie, je pohodlnejšie nosiť ho na chrbte. Odporúčame nosiť dieťa staršie ako 12 mesiacov na chrbte. 

Nosič vhodný pre bedrá. Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu potvrdil, že ergonomické nosidlo BabyBjorn ONE poskytuje zdravú polohu pre bedrá dieťaťa. Boky dieťaťa sú správne podopreté a držané v optimálnej polohe, pričom nohy smerujú von. To prispieva k správnemu vývoju bedrového kĺbu, ktorý je dôležitý v prvých mesiacoch života dieťaťa.

Materiály vhodné pre deti. Všetky materiály použité na nosiči BabyBjorn ONE sú pre dieťa bezpečné. Boli testované a spĺňajú požiadavky certifikátu Oeko-Tex Standard 100 triedy I. To znamená, že neobsahujú škodlivé látky a alergény.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU