Hrnček 300 ml Grippy, jemná náustok

11,86 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Ochrana proti rozliatiu, na pitie bez rozliatia

Výustka proti prežúvaniu odoláva rastúcim zubom

Hrnček s výlevkou My Grippy
300 ml
Od 9 mesiacov
Pokročilý ventil - pitie bez rozliatia


Nič sa nevyrovná poriadnemu dobrodružstvu. Spýtajte sa svojho dieťaťa. A keď je na cestách, tento hrnček odolný proti rozliatiu sa postará o bezproblémové pitie. Jedinečný ventil zaisťuje, že tekutina tečie len vtedy, keď dieťa pije, takže sa nemusíte obávať vyliatia alebo prevrátenia pohára. Nedôverujte len nám - 91 % mamičiek potvrdilo, že sa z pohára nič nevyleje.*

Mäkká výlevka s ochranou proti prežúvaniu pre rastúce zuby
Pokiaľ ide o pohodlné a ľahké pitie, deti potrebujú hubičku, ktorá je nielen šetrná k ďasnám, ale ktorá zároveň prospieva vývoju zubov. Hrnček s hubkou My Grippy spĺňa obe požiadavky vďaka mäkkej hubke odolnej proti prežúvaniu.

 Tvarovanie na mieru a protišmykový povrch

Vaše batoľa sa rýchlo naučí samostatne piť vďaka ľahko uchopiteľnému dizajnu tohto hrnčeka. Vďaka prispôsobenému tvaru a protišmykovému povrchu sa ľahko drží v malých rukách.

 Málo dielov - ľahko sa montuje a čistí (možno umývať v umývačke riadu)

Hrnček s hubkou Philips Avent My Grippy sa skladá len z niekoľkých častí a jeho montáž je veľmi jednoduchá. Dodáva sa s hygienickým vekom, ktoré udržiava výlevku čistú. Pre vaše pohodlie je možné všetky časti umývať v umývačke riadu.

 Bez BPA (0 % BPA)

Rovnako ako všetky naše hrnčeky pre batoľatá s držadlami, aj tento hrnček s držadlami neobsahuje BPA / obsahuje 0 % BPA.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU