Náhradní savička silikon C2N střední průtok 3m+ 2ks

TOMMEE TIPPEE
Savička se středním průtokem Tommee Tippee Closer To Nature. Navržena tak, aby svým tvarem i funkcí co nejvíce připomínala mateřský prs. Ventilační otvor na okraji savičky umožňuje únik vzduchu z lahvičky...
Čítať ďalej
6,93 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Náš oceňovaný cumlík sa ľahko prisaje a dokonale napodobňuje materský prsník, prirodzenú pružnosť a pohyb materského prsníka, vďaka čomu je kŕmenie pohodlnejšie. 95 % matiek uviedlo, že ich dieťa prijalo mäkký silikónový cumlík s pocitom podobným pokožke a odporučilo by ho ostatným.

 Všetky cumlíky na fľaše Closer to Nature sú vybavené antikolikovým ventilom, ktorý zabraňuje príznakom koliky tým, že zabezpečuje, aby dieťa prijímalo viac mlieka a menej vzduchu.  Ponúkame rôzne rýchlosti prietoku, ktoré mamičkám pomáhajú držať krok s rastúcim dieťaťom. Odporúčame pomalý prietok pre vek 0+ mesiacov, stredný prietok pre vek 3+ mesiacov a rýchly prietok pre vek 6+ mesiacov.

 Cumlíky Closer to Nature sú kompatibilné len s fľašami Closer to Nature.  Cumlíky na fľaše odporúčame meniť každé dva mesiace a ak sú poškodené alebo slabé, mali by sa okamžite vymeniť.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU