Nosítko TULA FTG

TULA
Keď privítate svoje dieťa na svete, voľne stojace nosidlo sa hladko prispôsobí a umožní vám byť v tesnej blízkosti od narodenia.
Čítať ďalej
Special Price 144,48 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Na objednávku – termín upřesníme

Keď privítate svoje dieťa na svete, voľne stojace nosidlo sa hladko prispôsobí a umožní vám byť v tesnej blízkosti od narodenia. První rastúci nosiči oslavujú vzácne chvíle detstva. Je to také jednoduché, a pritom také vzácne.

Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku, aby sa prispôsobil vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať od narodenia (od hmotnosti dieťaťa 3,2 kg) bez potreby novorodeneckej vložky "Infant Insert". Môže sa nosiť na bruchu aj na chrbte - váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodiča a nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Je ľahký, skladný a manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá. Vhodné na každodenné nosenie v meste aj v prírode - ideálna voľba na každodenné dobrodružstvá s dieťaťom bez kočíka. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej polohe a rodičia majú voľnosť pohybu.

 Vlastnosti:

- Nosný panel je nastaviteľný v troch šírkových a dvoch dĺžkových polohách, čo umožňuje ergonomicky pohodlnú a bezpečnú polohu v každej fáze vývoja tela dieťaťa. Dieťa sedí v ergonomickej polohe, prirodzená poloha nôh je v každej fáze a polohe nosenia tvarovaná ako písmeno "M".

- nastaviteľné polstrované ramenné popruhy pre optimálne pohodlie v oblasti krku a ramien

- dodatočné polstrovanie v oblasti nôh dieťaťa pre väčšie pohodlie

- 2 polohy nosenia - možno nosiť na bruchu a na chrbte

- pre deti od 3,2 kg do 20,4 kg

- praktické vrecko na bedrovom páse na odkladanie drobných predmetov

- Odnímateľná kapucňa na spanie - podopiera hlavu dieťaťa počas spánku a chráni ju pred slnkom a vetrom

- pracky testované v prísnych spotrebiteľských testoch

- vhodné pre deti od narodenia

 Špecifikácie:

- rozmery panelu: v závislosti od možností nastavenia je šírka sedadla nastaviteľná od 13 do 38 cm a výška panelu od 28 do 43 cm

- rozmery bedrového pásu: výška 13 cm, dĺžka 69 až 145 cm

- hmotnosť nosiča: 0,8 kg

- materiál nosidiel: ručne vyrobený priedušný a ľahký keper (100% plátno s certifikátom OEKO-TEX® Standard 100)

- údržba: možno prať v práčke na ručné pranie s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám v čo najchladnejšej vode a sušiť na vzduchu

Značka TULA je ocenená v odvetví nositeľných zariadení. Baby Tula ponúka krásne, ľahko použiteľné, všestranné nosiče s dlhou životnosťou, ktoré poskytujú pohodlný a ergonomický spôsob podpory a väzby medzi nositeľom a dieťaťom od narodenia do 4 rokov.

Spoločnosť Baby Tula je hrdá na to, že spĺňa bezpečnostné štandardy a normy a je obchodným členom Aliancie výrobcov detských nosičov (BCIA).

Nosiče Tula sú k dispozícii v mnohých dizajnoch, takže sú nielen užitočné, ale aj štýlové!

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU