Uspávacia ovečka Ewan

SWEET DREAMERS
Ovečka Ewan® DELUXE - pre rana s úsmevom. Vaše dieťatko zaspí do dvoch minút!
Čítať ďalej
46,04 €
Posledná najnižšia cena:  
Pôvodne:

Nová uspávacia ovečka Ewan® DELUXE je verným kamarátom, vďaka ktorému sa vaše dieťatko vyspí do ružova. Zaspí do dvoch minút!

4 dôvody pre ovečku Ewan® Deluxe

Ovečka stráži spánok dieťatka Akonáhle vaše dieťatko zaplače, inteligentný senzor MoonMode smartCRY aktivuje ovečku Ewan® a vaše bábätko sa opäť uspáva do pokojného spánku.
Senzor stráži detský spánok po dobu štyroch hodín.

Ovečka je vždy čistá Ovečku Ewan® Deluxe môžete vďaka odnímateľnému ovládaciemu panelu ľahko vyprať aj v práčke. Bude tak vždy úplne čistá.

Päť ukľudňujúcich zvukov Skutočné zvuky materského lona, ​​vysávača, dažďa, melódie harfy a upokojujúce "ššt" v kombinácii s autentickým tlkotom srdca vytvoria pocit pokoja a bezpečia a ukonejia tak vaše dieťatko k spánku. Podľa výskumu detských lekárov môžu tieto zvuky utíšiť aj deti, ktoré trápia bolesti spôsobené kolikou.

Príjemná ružová žiara Pediatrický výskum preukázal, že deti upokojujú nielen zvuky, ktoré poznajú z bruška mamičky, ale aj ružové svetlo, ktoré na ne po deväť mesiacov pôsobilo. Preto aj ovečka Ewan® vyžaruje upokojujúce ružové svetlo.

Hebučká plyšová ovečka Ewan®DELUXE kombinuje spolu s upokojujúcim ružovým svetlom 5 reálnych upokojujúcich zvukov sprevádzaných skutočným zvukom srdcového tepu. Vďaka tomu vytvára pocit pokoja a bezpečia, ktorý rýchlo privedie dieťatko do pokojného spánku.

Ovečku Ewan® DELUXE milujú deti aj rodičia! Všetky zvuky sú autentické, žiadne počítačové simulácie! Výskum detských lekárov preukázal, že tieto zvuky majú veľmi upokojujúce účinky a môžu pomôcť utíšiť aj deti, ktoré trápia bolesti spôsobené kolikou.

Zvuky:

v brušku u mamičky
tlkot srdca + vysávač
tlkot srdca + harfa
tlkot srdca + dážď
tlkot srdca + ukľudňujúci "ššt"

Týchto 5 odlišných reálnych nahrávok aktivujete stlačením na brušku.

Zvuky hrajú po dobu 20 minút, všetky sú zaznamenané pri nízkej frekvencii 125 Hz. Tak, ako ich dieťa môže prevažne počuť, keď je v maternici. 125 Hz je upokojujúci rozsah šumu - čo je dôvod, prečo tieto zvuky fungujú tak dobre a prenesú vaše "maličké" do spánku. Ešte lepšie je, že všetky zvuky boli vyskúšané na bábätkách a batoľatoch, aby bolo možné nájsť tie najefektívnejšie, ktoré potom boli vybrané pre uspávaciu ovečku Ewan®DELUXE.

Navyše má Ewan DELUXE senzor smartCRY, ktorý po 4 hodiny stráži vaše bábätko. Vo chvíli, keď začne plakať, Ewan DELUXE sa opäť aktivuje, aby dieťatko utíšil.

Upokojujúce ružové svetlo, ktoré uspávacia ovečka Ewan DELUXE vydáva spoločne s vybraným zvukom, pomáha ešte rýchlejšie previesť bábätko do ríše snov…

Výskum ukázal, že deti sú pokojnejšie aj vďaka ružovej okolitej žiare, ktorú vnímali ešte pred narodením, preto bola prirodzenou voľbou pre farbu svetla ovčieho bruška.

Ovečka Ewan®DELUXE uspáva deti po celom svete a je skvelá nielen pre bábätká, ale uspáva k spánku aj deti až do 7 rokov!

Ovečku Ewan® DELUXE je možné používať ako doma (detská postieľka, kolíska...), tak aj vonku. Môže byť pripevnená ku kočíku alebo autosedačke pomocou chvostíka, ktorý je na suchý zips. Chvostík je tiež skvelý na zabezpečenie cumlíka, hryzátka alebo hračky.

Ohlasy od rodičov ukázali, že ovečku Ewan® DELUXE milujú novorodenci, batoľatá i staršie deti, preto je pre ňu miesto v každej domácnosti. Ovečka Ewan® DELUXE je tiež skvelý darček vďaka darčekovému baleniu, v ktorom ju získate.

A vďaka odnímateľnému ovládaciemu modulu môžete Ewana DELUXE pokojne vyprať v práčke a udržať ho tak ľahko v čistote.

Pre deti mladšie ako 12 mesiacov: Odporúčame umiestniť ovečku Ewan® DELUXE mimo postieľku alebo priestor, kde bábätko spí, najlepšie uchytiť za chvostík mimo dosahu bábätka a nie nad hlavičku. Nenechávajte ovečku Ewan (ani iné hračky) vedľa dieťaťa, keď spí! Nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru!

Napájanie: batérie 3x AA (nie sú súčasťou balenia),

Vhodné od: narodenia

Farebné prevedenie: šedo/biela, alebo fialovo/biela

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU