STOKKE

Severský dôraz na jednoduchý, praktický a elegantný dizajn nájdete vo všetkých výrobkoch Stokke. Legendárna stolička Tripp Trapp je dôkazom, že to nie je len prázdna fráza. Dlhodobo je najpredávanejším kusom nábytku v Nórsku. Vysoko stabilnú a zároveň flexibilne nastaviteľnú konštrukciu stoličky si obľúbili už celé generácie detí.

Značka Stokke sa riadi heslom "dieťa na prvom mieste". Funkčný dizajn autosedačiek, kočíkov a príslušenstva Stokke preto vždy zodpovedá potrebám detí, nie predpokladom dizajnérov. Cieľom je poskytnúť deťom vybavenie, ktoré im umožní rásť a objavovať svet a zároveň udržiavať blízky vzťah s rodičmi. Kočíky, autosedačky alebo nosiče Stokke tak poskytnú vášmu dieťaťu správne zázemie, či už sa hrá, spí alebo je.

Okrem funkčného dizajnu svojich výrobkov si spoločnosť Stokke získala popularitu medzi zákazníkmi na celom svete aj vďaka ekologickým materiálom, ktoré sa používajú pri ich výrobe. Vďaka dlhej životnosti šetria výrobky Stokke nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku.


Zobraziť ako Mriežka Zoznam

139 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Skladom
  Novinka
  STOKKE
  Nomi Play
  39,96 €
 2. Skladom
  Výpredaj
  STOKKE
  Hlboká vanička ku kočíku Scoot
  od: 59,96 €
  Pôvodne: 232,59 € 74
 3. STOKKE
  Xplory X Signature prebaľovacia taška
  Special Price 153,16 €
  Pôvodne: 180,19 € 15
 4. Skladom
  Výpredaj
  STOKKE
  Softbag Scoot, Purple
  Special Price 33,32 €
  Pôvodne: 66,64 € 50
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

139 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer